KONST / Litografier / Färglitografi 11721277
nr 1172 1277
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), signerad, numrerad 57/175, motivet: 50x70 ca
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:22:38
23/3 18:00:43
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse